درباره ما

کارتن سازی بهپک، سازنده انواع بسته بندی های کارتنی و جعبه های مقوایی با 7 سال سابقه کاری و بیش از 750 نمونه کار گام نوینی در جهت ارائه جعبه های کارتنی و براساس نیاز مشتری برداشته است. کیفیت محصولات ، تنوع و قیمت مناسب بهپک را از سایر رقبا جدا کرده است و سرعت تولید و اهمیت به خواسته مشتری دلیل برتری بهپک است.

بهپک از اولين گام  مسير،همراه شماست.

کارشناسان ما از ابتداي ورود مواد اوليه به کارخانه و طي تمامي مراحل توليد ،مشغول نظارت و بررسي سفارشات هستند و اين حساسيت و نظارت تا ارسال محصولات و تحويل آن توسط بخش حمل و نقل کارخانه به محل شما ادامه خواهد داشت.


يکي از موثر ترين مراحل در موفقيت ارايه يک محصول به بازار ، طراحي گرافيک اصولي و کيفيت چاپ بسته بندي آن محصول است. ما در بهپک با گردهم آوري متخصصين طراح و ناظران چاپ و همچنين با استفاده از به روز ترين دستگاه هاي چاپ تک رنگ و چند رنگ خواستار بالاترين کيفيت براي سفارشات مشتريان عزيز هستيم.

ارايه و ساخت انواع کارتن هاي استاندارد ،دايکاتي ،لمينتي و ....
موارد مختلفي از جمله نوع محصول ،بازار هدف ،بودجه ،و بسياري از عوامل ديگر در انتخاب نوع جعبه و کارتن محصول شما تاثير گذار هستن و کارشناسان بهپک آماده ي ارائه هرگونه مشاوره رايگان قبل از ثبت سفارش براي شما عزيزان هستند